Asset 3

Ubisoft stara się zrekompensować zakup Assassin’s Creed: Unity

Andrzej Kała / 27.11.2014
komentarze: 0

Jeśli kupiliście Assassin’s Creed: Unity, którego jakość delikatnie mówiąc odbiega od tego co rozumiemy pod pojęciem „skończonej gry”, to mam dla Was dobrą wiadomość – Ubisoft będzie starał się Wam zrekompensować zawód oferując całkowicie za darmo dodatek Dead Kings. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup Season Passa przygotowano jeszcze ciekawszą ofertę.

Yannis Mallat, CEO oddziałów Ubisoftu w Montrealu i Toronto, przeprosił w oficjalnym liście za zaistniałą sytuację, jednocześnie zapewniając, że zespół dokłada wszelkich starań aby jak najszybciej wyeliminować wszystkie błędy. Na tym jednak nie kończy się temat.

Jak wspomniałem we wstępie, wszyscy posiadacze Assassin’s Creed Unity otrzymają za darmo DLC Dead Kings, a dodatkowo jeśli zakupiliście Edycję Specjalną z Season Passem, bądź sam Season Pass osobno, otrzymacie za darmo jedną z sześciu gier do wyboru!

Poniżej pełna lista gier, które będą dostępne do wyboru w ramach tej oferty:

Brakuje jeszcze szczegółów odnośnie tego jak będzie przebiegał proces odbioru wspomnianej darmowej gry, ale należą się słowa uznania dla Ubisoftu za ten ruch. Owszem, o wiele lepiej byłoby mieć w dniu premiery bezproblemowo działającą grę, ale to zupełnie osobny temat.

A co Wy sądzicie o tym posunięciu ze strony studia?

https://www.youtube.com/watch?v=5jWpggPNF9I