Asset 3

Już w piątek Sony zaprezentuje swój nowy, najpilniej strzeżony projekt Emagon…

Andrzej Kała / 2.12.2014
komentarze: 0

Na kanale hiszpańskiego oddziału PlayStation w serwisie YouTube pojawił się zwiastun tajemniczego projektu Sony, zatytułowanego Emagon. W zwiastunie możemy posłuchać hiszpańskiego narratora, natomiast w towarzyszącym tej premierze materiału wideo wpisie na blogu PlayStation możemy przeczytać kilka dodatkowych ciekawostek.

Zacznijmy zatem od głosu narratora:

20 lat to spory szmat czasu. Rozejrzyj się dookoła i zobacz co udało Ci się dokonać. Rządziłeś w nieskończonej liczbie miejsc, podbijałeś i zwracałeś wolność. Budowałeś i niszczyłeś. Byłeś światłem walczącym z ciemnością. Tym razem jednak jest inaczej. Tym razem jest to prawdziwe. Pierwszy raz podejmowane przez Ciebie decyzje, będą miały prawdziwe konsekwencje. Oni potrzebują Twojej pomocy. Wiem, że ich słyszysz. W Twoich rękach znajduje się moc pozwalająca zmienić ten stan rzeczy.

Zobaczmy więc dodatkowo, co możemy dowiedzieć się, ze wspomnianego wpisu na hiszpańskim blogu PlayStation.

Jak dobrze wiecie, PlayStation obchodzi w tym tygodniu 20 urodziny. To bardzo wyjątkowy dzień dla nas, gdyż nie sądziliśmy, że uda nam się zajść tak daleko kiedy wypuszczaliśmy PS One na rynek w 1994 roku. Chcemy więc zaoferować Wam coś z tej okazji.

Aczkolwiek, jeśli chcecie się dowiedzieć co to jest, będziecie musieli poczekać. Jak widzicie, obok znajduje się zwiastun zatytułowany „EMAGON” i data – 5 grudnia. Tego dnia poznacie nasz najlepiej strzeżony sekret.

Jestem bardzo ciekaw co Sony zaprezentuje w ten piątek, bo wszystko wskazuje na to, że czeka nas jeden z najbardziej ambitnych projektów w historii gier. A może wcale nie mamy do czynienia z grą? Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście do piątku pozostało raptem kilka dni.