Asset 3

Zamknięta beta Halo 5: Guardians dla uczestników programu Xbox One Preview!

Andrzej Kała / 19.12.2014
komentarze: 0

Otwarte beta testy trybu multiplayer w Halo 5: Guardians zaplanowane są na 29.12.2014 – 18.01.2015r. Jeśli jednak bierzecie udział w programie Xbox One Preview, który wykorzystywany jest m.in. do testowania przez użytkowników nowych funkcji wprowadzanych wraz z aktualizacjami Xbox One przed premierą, będziecie mogli wziąć udział w kolejnej turze zamkniętych beta testów!

W trakcie rozgrywki oczywiście mogą pojawić się błędy i różnego rodzaju problemy – w końcu to beta, a tym bardziej rozdzielczość i jakość tekstur nie będą odpowiadały finalnej wersji, ale ekipa 343 Industries chce mocno przetestować mechanizmy sieciowe przed premierą gry zaplanowaną na jesień przyszłego roku.

Halo 5: Guardians

Gracze otrzymają dwa kody, z których pierwszy pobiera grę, natomiast drugi pobiera mały plik aktywacyjny. Dodatkowo developerzy proszą o zgłaszanie wszelkich błędów i uwag poprzez specjalną aplikację przygotowaną w tym celu.

Na zachętę przygotowano także nowy zwiastun. Jeśli jednak wolicie rozgrywkę, to tutaj znajdziecie ponad godzinę z ostatnich beta testów.