Asset 3

Wybieramy grę roku 2014 czytelników Playing Daily!

Piotr Szychowski / 23.12.2014
komentarze: 0

Przed rokiem po raz pierwszy mieliśmy okazję wspólnie wybrać Grę Roku Czytelników Playing Daily, więc czas tę jakże wspaniałą nową tradycję kontynuować.

Znów bez podziału na kategorie, platformy i inne upodobania. Tylko i wyłącznie wasze typy, bez żadnych wytycznych. Jeden warunek – gry, które miały swoją premierę w roku A.D. 2014. A teraz po kolei: jak będzie przebiegał nasz redakcyjny plebiscyt?

Middle-Earth: Shadow of Mordor

ETAP I

W komentarzu pod tym wpisem, albo pod linkiem tego artykułu na Facebooku należy umieścić tytuł gry (tytuły gier), która według was zasługuje na miano Gry Roku.

Nie musicie ograniczać się do jednej pozycji, ale im mniej, tym lepiej. Wpisywanie trzydziestu produkcji, które po prostu przypadły Wam do gustu znacząco utrudni nam zadanie.

Przypominamy warunek – tylko wypuszczone gry z datą premiery przypadającą na 2014 rok.

Na komentarze i typy czekamy równy tydzień – do 30 grudnia 2014 roku.

super-smash-bros

ETAP II

Po upływie terminu, my zbieramy do kupy wasze komentarze i z listy wszystkich tytułów wybieramy dziesięć, które będą pojawiać się najczęściej.

Następnie znajdą się one w finale i tam będzie można głosować na nie w formie ankiety (odpowiedni wpis z ankietą znajdzie się na Playing Daily w późniejszym czasie).

Ankieta też prawdopodobnie będzie dostępna przez około tydzień czasu.

Forza Horizon 2

ETAP III

W etapie trzecim pozostanie nam już tylko oficjalne ogłoszenie wyników.

DO DZIEŁA!!!