Asset 3

Kilka nowych informacji na temat dodatku Ancient Labyrinth do Lords of the Fallen

Andrzej Kała / 6.01.2015
komentarze: 0

Prace nad pierwszym dodatkiem do Lords of the Fallen, zatytułowanym Ancient Labirynth cały czas trwają, a tymczasem w rozmowie z magazynem Game Informer, Tomasz Gop zdradził kilka nowych szczegółów na jego temat.

Choć nadal prezentowany na konferencji prasowej zwiastun nie został oficjalnie opublikowany, to mamy okazję poznać kilka nowych szczegółów na temat dodatku, który na polskim rynku będzie nosił tytuł „Gdzie mądrość spotyka wiedzę”.

Wspomniany labirynt, który będzie jednocześnie pewnego rodzaju biblioteką, nie będzie skrywał wyłącznie przeciwników i skrzyń, ale także ukryte komnaty, zawierające ciekawe przedmioty. Oczywiście nie zabraknie walki z bossem, choć w tym przypadku możemy liczyć wyłącznie na jedno takie wydarzenie. Na pocieszenie Tomasz zapewniał, że przeciwnik będzie stosował zupełnie nowe techniki walki, więc powinien być ciekawym wyzwaniem nawet dla weteranów.

Równolegle do prac nad dodatkiem prowadzone są także intensywne prace nad łatką do Lords of the Fallen, która ma naprawić większość bolączek. Niestety taki tryb pracy wpływa na datę premiery dodatku i obecnie brak jest konkretnych informacji na temat jego premiery. Wiemy wyłącznie, że ukaże się pod koniec roku.

W odpowiedzi na pytanie czy pojawi się więcej DLC, Tomasz Gop zdradził, że ma kilka pomysłów na dodatkową zawartość do gry, ale wszystko zależy od kalkulacji zysków, bo w końcu mimo wszystko CI Games to firma, która przede wszystkim musi zarabiać.

Mam cichą nadzieję, że już niedługo zobaczymy choćby zwiastun tego dodatku, że o materiale wideo z rozgrywki nie wspomnę. Trzymam kciuki bo już samo Lords of the Fallen bardzo mi się podobało i chętnie poznałbym więcej historii świata Harkyna.