Asset 3

W World of Warcraft też będziecie mogli sobie zrobić selfie…

Andrzej Kała / 29.01.2015
komentarze: 0

W najnowszej aktualizacji do World of Warcraft, ekipa Blizzarda postanowiła umieścić pewien gadżet dla naszej postaci, przy pomocy którego będzie można łatwiej ją zaprezentować światu, jednocześnie pokazując więcej detali niż do tej pory. Oto bowiem pojawi się zadanie, w którym nagrodą jest aparat S.E.L.F.I.E.

Nie, to nie jest żart. W patchu 6.1 pojawi się nowe zadanie wymagające 100 poziomu doświadczenia – Field Photography. Nagrodą jest wspomniany aparat, który pozwoli naszym bohaterom na robienie sobie selfies, lub jak to się mówi po polsku… samojebek. Blizzard zadbał nawet o to, żeby postać robiła w tym czasie m.in. kaczy dziubek.

No to czekamy teraz na dodatkowy quest, który pozwoli nam zdobyć do naszego aparatu jeszcze kijek. Z drugiej strony warto docenić, że Blizzard stara się czasami rozładować poważną atmosferę gry takimi drobiazgami.

Najnowsza aktualizacja oznaczona numerkiem 6.1 zintegruje także grę z Twitterem, więc będzie można m.in. w prosty sposób podzielić się naszymi samojebkami.