Asset 3

Otwarta beta Battlefield Hardline w przyszłym tygodniu. Jest też nowy zwiastun!

Andrzej Kała / 30.01.2015
komentarze: 0

EA wraz z Visceral Games ogłosili dzisiaj konkretną datę rozpoczęcia otwartych beta testów Battlefield Hardline przy okazji publikując także nowy zwiastun prezentujący wszystkie mocne strony tej produkcji.

Battlefield: Hardline

W takcie beta testów będziemy mieli okazję sprawdzić jak wyglądają trzy tryby rozgrywki.

  • Hotwire, w którym jako złodzieje będziemy kraść samochody na zlecenie, a policjanci będą starali się je odzyskać. W becie będą dostępne w tym trybie dwie mapy – Downtown oraz Dust Bowl.
  • Conquest, czyli tryb charakterystyczny dla serii Battlefield, który rozegramy na mapie Dust Bowl
  • Heist, będący scenariuszem napadu na bank, w którym złodzieje starają się włamać do sejfu, a następnie uciec z kasą, a policjanci oczywiście starają się im przeszkodzić. Dostępna będzie jedna mapa… Bank Job.

Battlefield: Hardline

Dodatkowo pojawi się także zupełnie nowa możliwość gry jako Haker. Koncepcja zbliżona do roli dowódcy – Haker będzie w stanie ingerować w pole bitwy np. włamując się do kamer bezpieczeństwa, oznaczając przeciwników, a także wydawać polecenia ataku czy obrony. Możliwość gry jako Haker będzie dostępna we wszystkich trybach rozgrywki.

W przypadku PC, PS4 i Xbox One w trybie Conquest będzie mogło wziąć udział jednocześnie 64 graczy, natomiast na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 będzie to 24 graczy.

Beta będzie dostępna w dniach 03.02 – 08.02.2015r na wszystkich platformach.