Asset 3

Games with Gold – Marzec 2015

Andrzej Kała / 26.02.2015
komentarze: 0

Pojawiła się wreszcie oficjalna lista gier, które będą dostępne w przyszłym miesiącu w ramach oferty Games with Gold. Będzie to dobry miesiąc zarówno dla posiadaczy konsoli Xbox One jak i Xbox 360, z tym że Ci drudzy otrzymają ofertę znacznie bardziej interesującą.

Nim jeszcze zaserwuję Wam listę gier na marzec, mam kolejną dobrą wiadomość. Z okazji 100 mln. pobrań gier w ramach tego programu, w kwietniu w ofercie pojawi się dwa razy tyle tytułów!!!

Xbox One

W przypadku tej platformy dostępny będzie może tylko jeden tytuł, ale za to będzie to rewelacyjna platformówka Rayman: Legends, która bez problemu dostarczy mnóstwa zabawy każdemu, niezależnie od wieku.

https://www.youtube.com/watch?v=DWh1-HgTN5E

Xbox 360

W przypadku poprzedniej generacji konsol mamy do czynienia z nieco cięższym kalibrem i bez wątpienia są to dwa rewelacyjne tytuły.

Tomb Raider

Reboot serii to jeden z bardziej udanych projektów studia Crystal Dynamics, a historia młodej Lary Croft jest nie tylko mroczna, ale przede wszystkim bardzo grywalna i wciągająca. To najlepsza odsłona serii od wielu lat, więc warto się nią zainteresować.

BioShock Infinite

Niesamowicie wciągająca historia Elizabeth i Bookera, której żaden gracz nie powinien przegapić. Przepiękna oprawa audiowizualna, niesamowita kreacja postaci i jak zwykle – mocno pokręcona historia. Pozycja bez wątpienia obowiązkowa.