Asset 3

Przelej krew z Bloodborne – świetna akcja promocyjna, która może uratować życie

Andrzej Kała / 19.03.2015
komentarze: 0

Sony Computer Entertainment przygotowało rewelacyjną akcję promującą Bloodborne. Otóż 25.03.2015r., jeśli będziecie akurat w centrum Warszawy, będziecie mogli nie tylko zagrać w nową produkcję studia From Software, ale także oddać krew, która może uratować komuś życie!

Zebrana w ten sposób krew trafi do warszawskiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, więc jeśli akurat w godzinach 11:00 – 16:00 będziecie w okolicach Pałacu Kultury i Nauki obok stacji Metro Centrum, warto zatrzymać się na chwilę i oddać krew, a przy okazji pograć również chwilę w Bloodborne.

Nie od dziś wiadomo, że gracze na co dzień muszą wykazywać się ogromną odwagą, ale czy stawią czoła krwawemu wyzwaniu w rzeczywistym świecie? Czas zmierzyć się z własnym strachem!

Z okazji premiery Bloodborne na PS4 rzucamy wyzwanie graczom, aby połączyli siły, zakasali rękawy i oddali krew dla Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. Na śmiałków będziemy czekać pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie obok stacji metra „Centrum” w godzinach 11:00 – 16:00 w dniu premiery gry – 25 marca.

Zabierz znajomych ze sobą i pomóżcie w ratowaniu życia i w walce z chorobami – oddajcie krew i poczujcie się jak w Bloodborne! #PS4BloodShare

Akcja co prawda organizowana jest wyłącznie w Warszawie, ale pamiętajcie że krew możecie oddawać także w swoim mieście, nawet jeśli nie jest to związane z promocją Bloodborne.

Bloodborne