Asset 3

Pierwsze oceny Bloodborne i pierwsza godzina rozgrywki

Andrzej Kała / 24.03.2015
komentarze: 0

Przyznam się, że siedzę już jak na szpilkach i nie mogę się doczekać jak w końcu Bloodborne wpadnie mi w ręce. Nie wiem co jest takiego w tej grze. Ba! Jeszcze nie miałem okazji jej skosztować, ale każdy gameplay, każdy screen po prostu ciągnie mnie do siebie. Nie mogłem sobie więc odmówić pierwszej godzinki rozgrywki z Bloodborne.

W końcu to zaledwie mały ułamek tego, co ten tytuł będzie oferował, a przynajmniej już wiem, że chcę zatopić się w tym świecie na wiele godzin.

Dodatkowo pojawiły się już pierwsze oceny tej produkcji i zgodnie z przewidywaniami – szykuje się rewelacyjna uczta.

Gamespot – 9/10

W recenzji zwrócono uwagę na bardzo precyzyjny i satysfakcjonujący system walki, który w sumie jest charakterystyczny dla produkcji From Software. Warstwa wizualna, świat i kreacja – są po prostu piękne i spójne, ciesząc oko przez całą grę. Mocnym aspektem jest również fabuła, która ociera się o motywy religijne i ostatecznie oferuje mocny wątek główny. Pojedynki z zapadającymi w pamięć bossami, projekty których są niesamowite.

Polygon

Choć w przypadku tego serwisu mamy do czynienia z pierwszymi wrażeniami, to już teraz potwierdza się wszystko to, co powyżej możecie przeczytać. To świetna gra, piękna i wciągająca, z satysfakcjonującym systemem walki. W zasadzie największym jej minusem są długie czasy ładowania, co w przypadku częstych zgonów w grach From Software może być irytujące.

Więcej recenzji możecie znaleźć poniżej, ale wszystkie zwracają uwagę na to samo – to najlepsza i najbardziej dopieszczona produkcja From Software, a jednocześnie godny następca serii Demon’s Souls i Dark Souls. Pozostaje więc już tylko czekać na premierę i chwytać pudełko.

Do zobaczenia w Yharnam!