Asset 3

BEST Games Tournament 2015 – Playing Daily patronem medialnym imprezy

Piotr Szychowski / 26.03.2015
komentarze: 0

Cześć, słuchajcie! W tym roku po raz czwarty studenci z całej Polski będą mogli zmierzyć się w największym akademickim turnieju e-sportowym BEST Gamers Tournament. Więc jeśli jest wam po drodze do Warszawy w dniach 11-12 kwietnia, zapraszamy serdecznie. Tym bardziej, że oficjalnie patronujemy tej imprezie.

Co prawda nie udało nam się pojawić na zawodach w zeszłym roku, ale byliśmy przed dwoma laty i musimy przyznać, że atmosfera jest niesamowita. A ma być jeszcze lepiej! Jeśli chcecie, zerknijcie na naszą archiwalną relację z BEST Gamers Tournament 2013.

politechnika-warszawska-gmach-główny

Jak wspomniałem na początku, impreza odbędzie się w Warszawie, a konkretnie w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Mała Aula) przy pl. Politechniki 1, w dniach 11-12 kwietnia. Za organizację, jak co roku, odpowiada Stowarzyszenie Studentów BEST.

Podczas czwartej edycji w szranki stanie 500 graczy, którzy rywalizować będą w czterech popularnych grach:

  • League of Legends
  • FIFA 15
  • Counter Strike: Global Offensive
  • StarCraft II: Heart of the Swarm

Całość rozgrywek (poza zmaganiami w Fifę) będzie streamowana na żywo i stosowne linki podamy wam bezpośrednio przed turniejem.

Nie zabraknie oczywiście innych atrakcji, takich jak warsztaty na temat gier komputerowych, konkursy z nagrodami, funzone z komputerami i konsolami, bitewniaki oraz dziesiątki gadżetów do rozdania.

Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

My już zaklepaliśmy miejsca i na pewno na BGT się pojawimy, ale liczymy także na waszą obecność!