Asset 3

Games with Gold – Microsoft zrzucił prawdziwą bombę na kwiecień!

Piotr Szychowski / 26.03.2015
komentarze: 0

Pamiętacie, jak przy okazji publikowania listy gier dostępnych w usłudze Games with Gold w marcu informowaliśmy was, że kwiecień przyniesie dwa razy tyle tytułów? No to wiedzcie, że jest MOCNO, bo to nie byle jakie tytuły. Microsoft wygrywa dzisiaj internety!

Niektórzy mogli wątpić, że ilość nie przełoży się na jakość. Część z was pewnie nadal śmieje się, porównując oferty Microsoftu do analogicznej oferty gier w PS Plus od Sony (choć ta ostatnia jakoś przegrywała z xboksową w marcu). Ale słuchajcie – jest bardzo dobrze!

Xbox 360

Zaczniemy od oferty dla past-gena Microsoftu, bo to tutaj gracze dostaną najlepsze kawałki tortu. Oto dwie gry dostępne do pobrania w dniach 1-15 kwietnia:

Gears of War: Judgment – 1-15.04

Prequel historii przedstawionej w oryginalnych Gearsach i nie lada gratka dla polskich fanów, bo Judgment robiło nasze rodzime studio People Can Fly. Fabuła kręci się wokół Damona Bairda, który został oskarżony o zbrodnie wojenne wraz ze swoim oddziałem.

Gears of War: Judgment - Lost Relics - Lost City

Terraria – 1-15.04

Platformówka 2D zrobiona przez studio R-Logic, często określana jako dwuwymiarowy Minecraft. Kilka prostych narzędzi do dyspozycji gracza i możliwość tworzenia wszystkiego, co podpowie nam wyobraźnia.

Terraria

Gry dostępne od 16 do 30 kwietnia:

Assassin’s Creed 4: Black Flag – 16-30.04

Kolejna odsłona bestsellerowego cyklu o Asasynach od Ubisoftu. Za wielu uważana też za jedną z najlepszych części. Chwalona za klimat, mechanikę i całokształt przygód pirata Edwarda Kenway’a.

Assassin's Creed 4: Black Flag

Army of Two: The Devil’s Cartel – 16-30.04

Trzecia odsłona serii strzelanin FPP, gdzie rozgrywka w dużej mierze opiera się na współpracy w co-opie. Tym razem lądujemy w samym środku wojny narkotykowej, która trwa na ulicach meksykańskich miast.

army-of-two-devil-cartel-cover-screen-4124124

Xbox One

Tu oferta jest uboższa, choć jeden z tytułów i tak wywoła u niektórych szybsze bicie serca. Obie gry będą dostępne do pobrania przez cały kwiecień.

Pool Nation FX

Przygotowana specjalnie z myślą o next-genach, kolejna odsłona popularnej gry bilardowej wyprodukowanej przez studio CherryPop Games. Rozbudowany tryb kariery i szereg dodatkowych wyzwań przygotowanych dla graczy.

pool-nation-fx-screen-23435

Child of Light

Dwuwymiarowy, baśniowy erpeg inspirowany tradycyjnymi japońskimi grami tego gatunku i niesamowita, wizualna uczta dla oczu. To ostatnie jest zasługą tego samego silnika, na którym śmigają Rayman Legends oraz Origins.

Child of Light

I to byłoby na tyle. Nie zapomnijcie tylko doładować abonamentu i koniecznie dajcie znać, z której gry cieszycie się najbardziej!