Asset 3

Assassin’s Creed Chronicles to teraz trylogia…

Andrzej Kała / 31.03.2015
komentarze: 0

Wygląda na to, że Ubisoft zamierza zalać świat grami z serii Assassin’s Creed. Jeszcze przed premierą Assassin’s Creed: Unity i Assassin’s Creed: Rogue dowiedzieliśmy się o powstawaniu Assassin’s Creed Chronicles: China. Teraz okazuje się, że jednak będzie to trylogia…

W ramach „mini trylogii” Assassin’s Creed Chronicles przeniesiemy się do trzech zupełnie odmiennych światów, aby kontynuować opowieści znane z książek i filmów z uniwersum Assassin’s Creed. W przypadku każdej z gier nasze oczy ma radować również zupełnie inny styl graficzny, charakterystyczny dla miejsca i czasu rozgrywania się danej przygody.

Assassin’s Creed Chronicles: China

Pierwsza z gier przeniesie nas już 22.04.2015r. do Chin, za czasów dynastii Ming i pozwoli wcielić się w asasynkę Shao Jun. Dzięki tej produkcji poznamy dalsze losy młodej dziewczyny, którą mieliśmy okazję poznać w animacji Assassin’s Creed: Embers.

Assassin’s Creed Chronicles: India

Drugi epizod, póki co nie mający jeszcze konkretnej daty premiery, zabierze nas do Indii, do 1841 roku i pozwoli na poznanie bliżej przygód Arbaaza Mira, który zadebiutował w komiksie Assassin’s Creed: Brahman.

Assassin’s Creed Chronicles: Russia

Ostatnia część trylogii pozwoli nam przemierzać tereny Rosji w 1918 roku, tuż po zakończeniu rewolucji. Wcielimy się w tej odsłonie w postać Nikolaia Orelova, znanego dobrze fanom z dwóch komiksów – Assassin’s Creed: The Fall oraz Assassin’s Creed: The Chain.

Każdy z epizodów można kupić osobno, bądź zgarnąć w niższej cenie w ramach Season Passa. Ostatnia część ma ukazać się jesienią 2015r.