Asset 3

PlayStation Plus – Maj 2015

Andrzej Kała / 29.04.2015
komentarze: 0

Dziś poznaliśmy ofertę Games with Gold i dziś również mamy okazję poznać ofertę PlayStation Plus na następny miesiąc. Nowych gier pojawi się sześć i ponownie wiele z nich będzie dostępnych na kilku platformach dzięki systemowi Cross-Buy.

Ether One

Jest to tytuł, który ma swoją premierę w ramach PS Plus i będzie to spokojna przygodówka stawiająca mocny nacisk na eksplorację i rozwiązywanie zagadek.

Tytuł będzie dostępny na platformie PS4.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition

Rewelacyjna platformówka akcji, której podstawowa wersja miała okazję już być dostępna w ramach PS Plus. Tym razem jednak jest to pełniejsze wydanie z dodatkową zawartością i jeśli lubicie „chodzone” bijatyki połączone z elementami platformowymi to bez wątpienia warto o tej grze pamiętać.

Tytuł będzie dostępny na platformie PS4.

The Unfinished Swan

Kolejna produkcja, która stawia głównie na eksplorację i przygodę, jednocześnie zmuszając nas do główkowania przy ciekawych zagadkach.

Tytuł dostępny będzie na platformach PS3, PS4 i PS Vita.

Hohokum

W produkcji tej wcielimy się w postać czegoś na kształt latawca, poruszającego się po rozmaitych lokacjach i wchodzącego w interakcję z różnymi obiektami. Jest to swojego rodzaju plac zabaw, który ma za zadanie pozwolić nam się zrelaksować i choć na chwilę oderwać od codzienności.

Tytuł będzie dostępny na platformach PS3, PS4 i PS Vita

Race the Sun

Zręcznościówka, w której naszym zadaniem będzie jak najszybsze dotarcie do celu. Pomagają nam w tym różnego rodzaju power-upy, ale jednocześnie podróż w cieniu znacząco spowalnia nasz statek napędzany energią słoneczną.

Tytuł będzie dostępny na platformach PS3, PS4 i PS Vita

Murasaki Baby

Gra będąca mieszanką platformówki i gry logicznej, o bardzo nietuzinkowym stylu graficznym. Naszym zadaniem będzie pomoc dziewczynce, znajdującej się w pokręconym świecie dziecięcych koszmarów, w powrocie do jej matki.

Tytuł będzie dostępny na platformie PS Vita

Kompilacja zwiastunów

Ja muszę przyznać, że po raz kolejny widzę dla siebie kilka tytułów, które chętnie ogram. Szkoda, że póki co nowa generacja nie otrzymuje dużych tytułów, ale z drugiej strony mam okazję za darmo spróbować tytułów, co do których nie byłem pewien czy bym wyłożył na nie pieniądze.