Asset 3

Wiemy już co zaoferuje Season Pass do Batman: Arkham Knight

Andrzej Kała / 3.05.2015
komentarze: 0

W zeszłym tygodniu powaliła nas absurdalna cena Season Passa do Batman: Arkham Knight. Studio Rocksteady postanowiło jednak podzielić się swoimi planami na kolejne dodatki, które znajdą się w tym „pakiecie” aby może nieco lepiej uzasadnić tę kwotę…

Choć oczywiście na obecną chwilę developerzy nie mogą jeszcze zdradzić wszystkich szczegółów na temat dodatkowej zawartości, to postarali się choć nakreślić jak duża będzie to zawartość i co będzie obejmowała.

Kolejne dodatki mają pojawiać się w ok. miesięcznych odstępach i wtedy też pojawi się nieco więcej szczegółów na temat samej zawartości. Ja nadal nie czuję się specjalnie przekonany, a Wy?

Batgirl: A Matter of Family

Dodatek zawierający historię będącą prequelem, która rozgrywa się w zupełnie nowej lokacji. To będzie również pierwszy raz kiedy zagramy jako Batgirl w serii Arkham.

Batman: Arkham Knight

The Season of Infamy

Jako Batman rozegramy kilka nowych misji fabularnych, w których stawimy czoła super-zbirom nękającym miasto Gotham. Oczywiście nie obejdzie się bez zupełnie nowych, rozbudowanych historii, a także elementów rozgrywki.

Gotham City Stories

Wcielimy się w role kluczowych sprzymierzeńców Batmana, aby nieco lepiej poznać ich historie i towarzyszyć im w wydarzeniach rozgrywających się zarówno przed jak i po wydarzeniach z Batman: Arkham Knight.

Legendarne Batmobile wraz z nowymi trasami

W trakcie trwającej już 75 lat historii zmieniał się nie tylko wizerunek samego Batmana, ale również wizerunek Batmobilu, za kierownicą którego zasiadał nasz bohater. Dzięki temu dodatkowi będziemy mogli przejechać się najbardziej rozpoznawanymi Batmobilami po specjalnie przygotowanych trasach wyścigowych, których projekty opierają się na epoce z jakiej pochodzi dany pojazd. Oczywiście każdym pojazdem będziemy mogli przejechać po dowolnej trasie.

Crimefighter Challenge Maps

Jeszcze więcej wyzwań, w których weźmiemy udział zarówno jako Batman, jak i jego sprzymierzeńcy.

Dodatkowe skórki

Jak sama nazwa wskazuje – dodatkowe skórki dla wszystkich bohaterów.