Asset 3

Limitowana edycja konsoli PlayStation 4 z motywem Metal Gear Solid V: Phantom Pain pojawi się także w Europie

Andrzej Kała / 9.06.2015
komentarze: 0

Jeśli ostrzyliście sobie pazurki czekając na zakup PlayStation 4 aż do premiery Metal Gear Solid 5: Phantom Pain, to powinniście mieć na uwadze nowy zestaw szykowany przez Sony. Jest to bowiem zestaw-marzenie dla każdego fana serii Kojimy, który z przyjemnością postawicie obok telewizora.

Już 01.09.2015r. wraz z oficjalną premierą Metal Gear Solid 5: Phantom Pain, na półkach sklepowych pojawi się piękny zestaw, który możecie zobaczyć poniżej.

Phantom Pain PS4

Pakiet ten zawierać będzie konsolę PlayStation 4 z 500GB dyskiem twardym oraz kontroler bezprzewodowy DualShock 4. Zarówno system, jak i kontroler będą zawierały motywy z Metal Gear Solid 5: Phantom Pain, a w pakiecie znajdzie się też gra Metal Gear Solid 5: Phantom Pain – Day 1 Edition.

Phantom Pain PS4

System PS4, znajdujący się w pakiecie, dostępny będzie w kolorze głębokiej czerwieni ze złotymi obramowaniami, co ma przypominać „bioniczne ramię” Snake’a.

Phantom Pain PS4

Kontroler bezprzewodowy DualShock 4 dostępny będzie w kolorze szary metalik, przypominającym broń Snake’a.

Zarówno system PS4, jak i kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 będą oznaczone emblematem jednostki Diamond Dogs, prywatnej organizacji wojskowej, prowadzonej przez Snake’a.