Asset 3

Tony Hawk’s Pro Skater 5 – nowe szczegóły, pamiętniki developerów i data premiery

Andrzej Kała / 25.06.2015
komentarze: 0

Activision uraczyło nas nowym materiałem poświęconym Tony Hawk’s Pro Skater 5, w którym twórcy opowiadają o swojej produkcji. Pojawiło się także nieco ciekawych szczegółów odnośnie zabawy w sieci, a także konkretna data premiery!

Tony Hawk's Pro Skater 5

Przede wszystkim widać, że silny nacisk kładziony jest na aspekt rozgrywki w trybie online. Jednocześnie w jednym skateparku będzie mogło się bawić aż 20 graczy, ale pod jednym warunkiem – muszą to być posiadacze konsol PlayStation 4 lub Xbox One. Tak, dokładnie tak – Tony Hawk’s Pro Skater 5 nie zaoferuje zabawy przez sieć na Xbox 360 i PlayStation 3. Nie, nie chce mi się tego nawet komentować…

Wraz z najnowszą odsłoną otrzymamy również edytor skateparków, po których będziemy mogli poszaleć później w pojedynkę bądź w gronie znajomych. Więcej na temat tych mechanizmów możecie zobaczyć w materiale wideo poniżej.

Tony Hawk's Pro Skater 5

Premiera gry zaplanowana jest na 29.09.2015 w przypadku PlayStation 4 i Xbox One, natomiast nadal nie wiemy kiedy gra ukaże się na konsolach poprzedniej generacji (poza tym, że również w tym roku).