Asset 3

NIGHTHAW-X3000 zabierze Was w podróż do lat 80!

Andrzej Kała / 8.07.2015
komentarze: 0

Nikodem Szewczyk to jeden z bardziej znanych polskich twórców gier niezależnych młodszego pokolenia. Ma on już na swoim koncie jeden tytuł – Top Hat, który został zresztą bardzo ciepło przyjęty, ale na szczęście na tym nie koniec. Jego nowa produkcja – NIGHTHAW-X3000 to świetny ukłon w stronę klimatu lat 80.

nighthaw-x3000

W dużym skrócie tytuł ten to…

Poczuj klimat lat 80 w stylowym shmupie o wartkiej akcji gorętszej niż dziewczyny na plaży w Miami i oprawie graficznej ładniejszej niż z kasety VHS na którą jeszcze nikt nic nie nagrywał! Oprawa dźwiękowa sprawi, że ubierzesz się w kolorowe ciuchy i zaczniesz szukać dyskoteki w której jeździ się na wrotkach! W pełnej wersji będziesz mógł kupować i modyfikować bronie, statki, i powerupy – wszystko to dostarczy Ci hipis patriota za odpowiednią ilość dolców. Różnorodne lvle, bossowie oraz tryb single/coop aby zabawa była jeszcze lepsza!

Patrząc na pierwszy materiał wideo trudno jednak się nie zgodzić, bo wygląda naprawdę świetnie. Tytuł ten, choć jest niewielką produkcją stworzoną dzięki silnikowi Game Maker, ma spore szanse na zaistnienie w świecie.

A może mielibyście ochotę sami przetestować NIGHTHAW-X3000?