Asset 3

GRIP to tytuł, który powinniście mieć na uwadze

Andrzej Kała / 14.07.2015
komentarze: 0

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce… albo jak kto woli, jeszcze w roku 1999, na rynku pojawiła się taka produkcja jak Rollcage – dynamiczne wyścigi dziwnych konstrukcji z kołami, które miały w poważaniu prawa fizyki i momentalnie spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, ale niestety nie doczekała się kontynuacji…

Na szczęście ekipa Caged Element zdecydowała się na stworzenie duchowego spadkobiercy w postaci GRIP! Jeśli więc lubicie szalone, futurystyczne wyścigi z różnymi power-upami i eliminacją przeciwników przy pomocy różnych broni, to trafiliście idealnie!

GRIP

Produkcja ta bowiem zaserwuje nam mnóstwo odjechanych bryk, bogaty arsenał broni, rozmaite planety na których będziemy się ścigać i przede wszystkim – wizualne fajerwerki dzięki silnikowi Unreal Engine 4! Zresztą, sami zobaczcie jak wygląda wersja pre-alpha.

Na obecną chwilę gra dostała się na platformie Steam dzięki Steam Greenlight w ciągu 5 dni, a w planach twórcy mają również odpalenie Kickstartera, aby zebrać brakujące fundusze.

Nie wiem jak Wy, ale ja się jaram!