Asset 3

Scalebound – kilka minut rozgrywki i nieco informacji

Andrzej Kała / 6.08.2015
komentarze: 0

W zeszłym roku w trakcie E3 2014, Microsoft zaprezentował nową markę – Scalebound. Niestety uświadczyliśmy wtedy wyłącznie spektakularny render i temat ucichł na kolejny rok. Na szczęście Scalebound miało swoje 5 minut na konferencji prasowej na Gamescom 2015 i wygląda całkiem interesująco.

Scalebound

W Scalebound nasz bohater, Drew, będzie bezpośrednio „połączony” z towarzyszącym mu smokiem, Thubanem, ostatnim przedstawicielem swojego gatunku, który nie będzie wyłącznie środkiem transportu, ale również pełnoprawnym kompanem w starciach z przeciwnikami, a starć takich nie zabraknie w trakcie przemierzania rozległego świata Draconis.

Draconis jest atakowane przez silnych przeciwników, którzy zagrażają również Ziemi i rozległemu uniwersum równoległych światów.

Walka, jak się łatwo domyślić, wygląda bardzo efektownie, w końcu za produkcję odpowiada studio Platinum Games, słynące z kreowania widowiskowych pojedynków. Drew będzie mógł więc nie tylko w pojedynkę serwować długie kombinacje ciosów, ale również łączyć swoje ataki z atakami smoka, w ten sposób siejąc jeszcze większe spustoszenie.

Scalebound

Co więcej, będziemy mogli modyfikować nie tylko wygląd naszego smoczego kompana, ale również jego umiejętności!

Premiera na Xbox One już w przyszłym roku, choć póki co nie znamy konkretnej daty.