Asset 3

This War of Mine – The Little Ones zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

Andrzej Kała / 27.08.2015
komentarze: 0

This War of Mine to rewelacyjna gra prosto z Warszawy, która potrafi skłonić do refleksji. Niedawno ukazała się na urządzeniach mobilnych, a teraz zmierza w kierunku platform PlayStation 4 i Xbox One wraz z pewnymi zmianami.

Jak wszyscy doskonale zapewne wiecie, This War of Mine to gra poruszająca trudną tematykę życia cywilów w trakcie wojny i ich walki o przetrwanie kolejnego dnia. Sama ta kwestia skłaniała do myślenia i wielokrotnie potrafiła uderzyć w czuły punkt każdego z nas w trakcie rozgrywki.

W przypadku This War of Mine: The Little Ones klimat jest jeszcze cięższy, bowiem postanowiono do gry wprowadzić postaci dzieci. Tak, oprócz walki o własne przetrwanie, będziemy musieli także zadbać o nasze pociechy, które bez naszej pomocy i opieki nie są w stanie sobie poradzić.

This War of Mine – The Little Ones

Nie chodzi jednak wyłącznie o dostarczanie pożywienia i zapewnienie dachu nad głową – musimy również dbać o ich dobre samopoczucie tak, aby nie zatraciły swojej dziecięcej pogody ducha i beztroski, nawet w tak trudnym czasie.

Premiera niestety dopiero 29.01.2016r., ale i tak wyczekuję z niecierpliwością.