Asset 3

World of Tanks zmierza na PlayStation 4

Andrzej Kała / 16.09.2015
komentarze: 0

Do tej pory War Thunder pozostawał bez konkurencji na PlayStation 4. Studio Wargaming zamierza to jednak zmienić, bowiem w kierunku tej platformy wielkimi krokami zbliża się World of Tanks!

World of Tanks PS4

Jeśli przypadkiem jeszcze nie znacie tej produkcji, w co szczerze wątpię, to World of Tanks jest grą free to play, która posiada bardzo niski próg wejścia, ale wymaga sporo czasu aby w niej naprawdę wymiatać. Znajdziecie w niej ponad 350 czołgów podzielonych między siedem nacji, które będziecie mogli kolekcjonować w swoim „garażu”. Ten bogaty wachlarz jest podzielony na pięć różnych klas, odpowiadających różnym stylom gry.

W przypadku wersji na PlayStation 4 możemy spodziewać się wygodnej obsługi przy pomocy kontrolera DualShock 4, wsparcie dla Share Play, livestreamingu, a także Remote Play na konsolce PS Vita. Pojawią się także skórki, czołgi i mapy dostępne wyłącznie na tej platformie.

Choć gra nie wymaga subskrypcji PS Plus, to jej posiadacze będą mieli dostęp dodatkowej zawartości i różnego rodzaju obniżek.

Póki co nie ma jeszcze żadnych dat, więc pozostaje tylko cierpliwe czekanie.