Asset 3

Street Fighter V – kolejna, całkiem nowa zawodniczka i nieco informacji o kolejnych beta testach

Andrzej Kała / 9.10.2015
komentarze: 0

CAPCOM w końcu oficjalnie zaprezentował postać Laury, o której plotkowało się od kilku dni. Dodatkowo poznaliśmy także szczegóły na temat kolejnych beta testów Street Fighter V.

Beta testy

Rozpoczęcie beta testów planowane jest na 22.10.2015r. i potrwa przez cztery dni, do 25.10.2015r. Warto jednak pamiętać, że data ta może ulec zmianie. Jest to także pierwszy raz kiedy gra będzie udostępniona na platformie PC, co ma na celu przetestowanie jak sprawuje się rozgrywka pomiędzy graczami PS4 i PC. Jest jednak pewien szkopuł – beta zostanie udostępniona na PC dopiero 24.10.2015r.

Zwiększy się także liczba dostępnych postaci. Od początku będzie dostępna czwórka wojowników – Ken, Necalli, Vega oraz R.Mika. Następnie 23.10 dołączy Rshid, a 24.10 pojawi się Karin. Niestety wśród dostępnych wojowników nie pojawią się Ryu, Chun-Li, Birdie, Nash i M. Bison.

Będziemy mogli wyszukiwać pojedynki dzięki systemowi Ranked Matchmaking, który dobierze nam przeciwnika na podstawie naszych umiejętności. Umożliwione zostanie także wyszukanie konkretnego gracza i sprawdzenie jego profilu.

Pojawią się również Fight Money, za które będzie można kupić różne dodatki, ale waluta ta nie będzie przeniesiona do pełnej wersji gry. Warto także pamiętać, że wszelkiego rodzaju ceny czy wartość tej waluty są nadal optymalizowane i mogą się zmienić – właśnie w tym celu pojawią się w becie.

Laura Matsuda

Street Fighter V

Nowa zawodniczka, podobnie jak Blanka, pochodzi z Brazylii i do walki wykorzystuje brazylijskie Jiu-Jitsu. Jak przystało na reprezentantkę tego kraju, jej ataki potrafią być naprawdę elektryzujące.

Jak sprawuje się w starciu możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, natomiast jej urodę docenicie przeglądając załączoną galerię.