Asset 3

Homefront: The Revolution z nowym zwiastunem, trybem kooperacji i zamknietą betą

Andrzej Kała / 27.01.2016
komentarze: 0

Resistance Mode to całkiem nowy sieciowy tryb współpracy dla czterech osób. Posiadacze konsol Xbox One będą mieli szansę wypróbować go w pierwszej kolejności podczas zbliżającej się zamkniętej bety między 11 a 14 lutego.

Homefront: The Revolution

Niestety zamknięte beta testy będą odbywały się wyłącznie na konsoli Xbox One. Więcej na temat samego trybu zdradził natomiast Hasit Zala, Game Director studia Dambuster Studios.

Jako dodatek do epickiej 30-godzinnej kampanii dla jednego gracza, chcemy udostępnić Resistance Mode z 12 misjami do których gracze będą chcieli wielokrotnie wracać. W przeciągu roku od premiery mamy nadzieję udostępnić kolejnych 20 misji. Aby dać graczom pewność, że zawsze znajdą chętnych do gry, wszystkie misje w Resistance Mode będą udostępniane za darmo.

Jak dostać się do beta testów?

Homefront: The Revolution

Wszyscy aspirujący do miana rewolucjonistów będą mieli okazję wypróbować Resistance Mode podczas nadchodzącej zamkniętej bety, która rozpocznie się 11 i będzie trwała do 14 lutego wyłącznie na Xbox One. Ilość miejsc jest ograniczona i jedynym sposobem uzyskania dostępu do bety jest zdobycie Xbox One Beta Token; w najbliższych tygodniach Deep Silver oraz Xbox uruchomi różne promocje w których będzie można taki Token zdobyć.

Rejestracja na oficjalnej stronie Homefront daje największe szanse na zdobycie Beta Token. Będziesz również na bieżąco informowany o wszelkich postępach. Rejestracja automatycznie daje ci szasnę na zdobycie dostępu do zamkniętej bety.

Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy mogą zostać zaproszeni do udziału w przedpremierowej rozgrywce Resistance Mode podczas nadchodzących testów (w piątek, 29 stycznia oraz 5 lutego na Xbox One).