Asset 3

Więcej dodatków do Dying Light

Piotr Wasiak / 22.02.2016
komentarze: 0

Wszyscy fani Dying Light cieszą się niedawnym dodatkiem The Following, które wprowadza do gry nowy, gigantyczny teren i nowe mechaniki rozgrywki. Wydawać by się mogło, że teraz Techland odpuści wspieranie swojej gry (która miała premierę ponad rok temu) i zajmie się sequelem Dying Light. Nic bardziej mylnego…

Wszystko wskazuje na to, że więcej dodatków do gry będzie miało premierę w tym roku. Jak napisał Paweł Marchewka, szef Techlandu, ze względu na ciągłe oczekiwania fanów, firma zdecydowała się na kontynuowanie wsparcia dla gry conajmniej do końca tego roku. „Pracujemy w tej chwili nad niezapowiedzianym materiałem, zatem czekajcie na informacje” – dodaje Marchewka. Czy zatem dostaniemy równie wielki dodatek jak „The Following”?

Co się zaś tyczy ewentualnego sequela gry, studio zastanawia się, jak rozwiązać kilka problemów technicznych związanych z ograniczeniami obecnej generacji konsol. Poza tym, podobno, mają kilka pomysłów i trzeba teraz sprawdzić, czy te koncepcje zadowolą graczy.