Asset 3

Games with Gold – Maj 2016

Andrzej Kała / 26.04.2016
komentarze: 0

Microsoft właśnie pochwalił się listą gier, które pojawią się w przyszłym miesiącu w ramach oferty Games with Gold. Choć nie robią one aż tak kolosalnego wrażenia jak w zeszłym miesiącu, nadal poprzeczka dla Sony zawieszona została dosyć wysoko.

Xbox One – Games with Gold – Maj 2016

W tym miesiącu konsola Xbox One otrzymuje dwie mniejsze gry, ale nadal potrafiące dostarczyć kilku godzin świetnej zabawy. Pierwsza z nich to Defense Grid 2, czyli przedstawiciel w zasadzie wszystkim dobrze znanego gatunku Tower Defense, dodatkowo cieszący oko bardzo ładną oprawą graficzną. Gra będzie dostępna w dniach 1 – 31.05.

Drugi tytuł natomiast to kontynuacja świetnej pozycji od studia Double Fine, czyli Costume Quest 2. Ponownie wcielimy się w grupę młodzieży odzianej w kostiumy z okazji Halloween i będziemy starać się przeszkodzić złemu doktorowi Orelowi White w zniszczeniu tego święta. Gra będzie dostępna w dniach 16.05 – 15.06.

Xbox 360 – Games with Gold – Maj 2016

Pierwszy z tytułów na konsolę poprzedniej generacji, to dużego kalibru wyścigi – GRID 2. Jeśli akruat macie ochotę pościgać się nieco na zamkniętych torach, to bez wątpienia jest to tytuł, któremu warto poświęcić nieco uwagi. Gra będzie dostępna w dniach 1 – 15.05.

Druga produkcja natomiast, Peggle, to coś dla lubiących kolorowe, odstresowujące gry. Zbijanie klocków z planszy wymaga nieco główkowania, ale ostatecznie działa bardzo odprężająco. Gra będzie dostępna w dniach 16 – 31.05.

Oba tytuły z Xbox 360 są dostępne również na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.