Asset 3

Call of Duty: Infinite Warfare – jest oficjalny zwiastun, a ploteczki się potwierdziły

Andrzej Kała / 2.05.2016
komentarze: 0

Dopiero co wczoraj wspomniałem o ploteczkach, przeciekach i krótkim teaserze Call of Duty: Infinite Warfare, a już dziś gra nie tylko została oficjalnie zapowiedziana, ale także doczekała się pełnoprawnego zwiastuna. Niestety, jeśli liczyliście na powrót do korzeni, to nie mam dla Was dobrej wiadomości.

Przede wszystkim potwierdziła się informacja o odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare, która będzie częścią Legacy Edition.

Modern Warfare Remastered

Wróćmy jednak do wspomnianego zwiastuna Call of Duty: Infinite Warfare. Znaczna część fanów od momentu premiery Call of Duty: Black Ops 3 miała nadzieję na powrót do korzeni – może II Wojna Światowa, może I Wojna Światowa, albo chociaż powrót do scenariuszy osadzonych w czasach współczesnych.

Tymczasem Infinity Ward zamierza nie tylko ciągnąć motyw wojny futurystycznej, ale nawet rozwinąć go o walki w kosmosie i na powierzchni innych planet. Będzie więc jeszcze więcej technologii, jeszcze więcej robotów i jeszcze więcej futurystycznych klimatów.

Sam pomysł faktycznie może wypalić i może być interesujący, ale mój sceptycyzm bierze się głównie ze zmęczenia już tego typu klimatami, które małymi krokami wdzierają się od czasu Call of Duty: Ghosts. Niemniej jednak jestem bardzo ciekaw jaka ostatecznie gra trafi w nasze ręce.

O tym przekonamy się już 04.11.2016r. Wtedy bowiem gra trafi na platformy PC, PS4 i Xbox One.