Asset 3

W przyszłym miesiącu poznamy nieco nowych szczegółów na temat Mass Effect: Andromeda

Andrzej Kała / 11.05.2016
komentarze: 0

W końcu BioWare zdradziło nieco nowych szczegółów na temat Mass Effect: Andromeda. Nie jest ich póki co zbyt wiele, ale mamy pewność, że gra pojawi się na targach E3 2016, a na 12.06.2016r., czyli konferencję EA Play, szykowana jest duża zapowiedź.

Już teraz wiemy jednak, że gra zaoferuje:

  • Więcej swobody – jedną z największych ambicji twórców jest zaoferowanie graczom niezrównanej swobody – będziemy mogli się udać gdzie chcemy, jak chcemy i tylko od nas zależy jak będzie toczyła się rozgrywka.
  • Nowe, jeszcze nie odkryte światy – opuścimy Drogę Mleczną i wyruszymy w kierunku Andromedy, gdzie spotkamy nowych sojuszników i stawimy czoła nowym przeciwnikom, eksplorując jednocześnie nowe planety.
  • Kolejny, wielki krok dla serii Mass Effect – będzie to pierwsza gra z serii, która pojawi się na konsolach obecnej generacji i pierwsza oparta o silnik Frostbite. Twórcy starają się wycisnąć z technologii ostatnie soki aby dostarczyć oprawę audiowizualną, opowieść i rozgrywkę najlepszą w historii serii.

Premiera zaplanowana jest na początek 2017 roku, więc póki co zostaje tylko czekać na EA Play, kiedy może w końcu będziemy mogli zobaczyć czysty gameplay.