Asset 3

Archaica: The Path Of Light – debiutancki projekt krakowskiego duetu TwoMamooths

Andrzej Kała / 30.05.2016
komentarze: 0

Krakowskie studio TwoMamooths od dłuższego czasu pracuje nad swoim debiutanckim projektem zatytułowanym Archaica: The Path Of Light, będącym przepiękną grą logiczną z laserami i lustrami.

W grze wcielamy się w Wybrańca, który przemierza legendarną Ścieżkę Światła aby uratować świat od zagłady przywracając do życia starożytne mechanizmy. Podczas tej podróży gracze będą mieli okazję poznać prawdziwe przeznaczenie Ścieżki Światła.

Nad projektem, od ponad dwóch lat, pracuje wspomniane studio Two Mamooths, a dokładniej składający się na to studio duet braci Piotra i Marcina Tureckich. Obecnie twórcy skupiają się na urozmaiceniu mechaniki i stworzeniu większej ilości możliwości interakcji gracza ze światem gry.

Poniższy zwiastun jednak już teraz prezentuje bardzo ciekawą i piękną grę, która będzie doskonałą odskocznią od codziennie katowanych gier AAA.

Premiera planowana jest na ostatni kwartał tego roku, natomiast już teraz możecie wesprzeć chłopaków poprzez platformę Steam Greenlight.

Gorąco również zachęcam do obejrzenia poniższego zwiastuna. Momentalnie tytuł ten wskoczył na moją listę gier do obowiązkowego ogrania w dniu premiery.

Trzymam kciuki!