Asset 3

Injustice 2 oficjalnie zapowiedziane!

Andrzej Kała / 8.06.2016
komentarze: 0

Dziś oficjalnie Warner Bros. i DC Entertainment zapowiedziało Injustice 2 prezentując z tej okazji także pierwszy zwiastun. Choć jest to pełne CGI, możemy na nim zobaczyć pewną ciekawostkę.

ED Boon z NetherRealm Studios nieco lakonicznie nakreślił to, co możemy zobaczyć w nowym zwiastunie.

W Injustice 2 wprowadzimy szereg nowych mechanizmów, które zmienią sposób w jaki fani grają w bijatyki. Zawsze interesuje nas implementowanie nowinek, które popchną gatunek do przodu, a umożliwienie graczom modyfikacji i rozbudowywania znanych bohaterów i łotrów z uniwersum DC jest sporym skokiem.

W grze pojawi się możliwość modyfikowania bohaterów poprzez ekwipunek zdobywany w różnych trybach gry. Oprócz zmian wizualnych, będą one wpływały także na sposób ich walki i rozwój.

Injustice 2 ma oferować także o wiele bardziej rozbudowany asortyment postaci z uniwersum DC, wśród których znajdą się m.in. tak klasyczni bohaterowie jak Batman, Superman, Supergirl, Aquaman, ale również zupełnie nowi przedstawiciele „gangu łotrów” – Atrocitus, Groilla Godd.

Pojedynki będą toczone w wielu, dobrze znanym fanom komiksów, lokacjach wśród których znajdą się m.in. Metropolis, Gotham czy Atlantyda.

Premiera zaplanowana jest niestety dopiero na przyszły rok na PlayStation 4 i Xbox One.