Asset 3

The Surge – pojawił się pierwszy zwiastun

Andrzej Kała / 17.06.2016
komentarze: 0

Od czasu zapowiedzi The Surge, studio Deck 13 Interactive nie zdradziło żadnych szczegółów na temat tego projektu. Targi E3 2016 to świetna okazja aby w końcu uchylić rąbka tajemnicy, więc wraz z wydawcą – Focus Home Interactive, studio przygotowało krótki zwiastun i zdradziło nieco ciekawych informacji na temat tego projektu.

The Surge

Gra będzie należała do gatunku Action RPG, a akcja jej jest osadzona w niedalekiej przyszłości. Naszym celem będzie przeniknięcie do struktur CREO, instytucji powołanej w celu uratowania świata, ale jej działania zakończyły się dramatycznymi konsekwencjami dla całej ludzkości. Świat gry to wizja najgorszej przyszłości dla Ziemi.

Początkowo celem CREO, na czele której stoi Jonah Guttenberg, było odbudowanie zniszczonej atmosfery Ziemi, ale wraz z upływem czasu ich ambicje rosły, a plany zaczynały się sypać. Obecnie organizacja CREO musi ratować samą siebie…

The Surge

Członkowie załogi CREO są wyposażeni w exo-szkielety, które dodatkowo posiadają możliwość rozbudowy. Mają one na celu wzmocnić skuteczność pracowników dając im nadludzką siłę.

Wewnątrz CREO coś jednak poszło bardzo nie tak i naszym zadaniem będzie wykorzystanie exo-szkieletu, sporego arsenału modyfikowalnych broni i ulepszeń pancerza aby przetrwać. Musimy dostać się do wnętrza korporacji torując sobie drogę przemocą, aby odkryć co się stało i przekonać się czy jesteśmy to jeszcze w stanie zatrzymać.

Premiera The Surge zaplanowana jest na przyszło rok na PC i konsole.