Asset 3

Destiny – w końcu zobaczyliśmy nowe lokacje z dodatku Rise of Iron!

Andrzej Kała / 20.07.2016
komentarze: 0

W zakończonym niedawno livestreamie, twórcy Destiny: Rise of Iron skupili się całkowicie na prezentacji nowego Sparrowa wzorowanego na ukochanej wyrzutni rakiet wszystkich Strażników, a także pokazali nieco rozgrywki w nowym miejscu na Ziemi.

Pełen zapis możecie zobaczyć poniżej. Jeśli wyczekujecie tego dodatku, to zdecydowanie warto zobaczyć jak zmieni się dobrze znana nam lokacja startowa, a także jak wygląda zupełnie nowy zakątek Ziemi jaki przyjdzie nam zwiedzać.

Gjallarwing

Destiny – Gjallarwing

O ile Gjallahorn będzie nagrodą za wykonanie jednej z misji, tak zupełnie nowy model Sparrowa będzie można zakupić w sklepie Eververse w wersji kolorystycznej widocznej powyżej.

Kiedy jednak zdecydujemy się na przedpremierowe zamówienie dodatku Rise of Iron uzyskamy dostęp do powyższego „ścigacza” w nieco ciemniejszych kolorach – analogicznie jak w przypadku Gjallahorna.

Skoro wspominamy Gjallahorna, to poniżej znajdziecie jeszcze materiał wideo prezentujący go w wyjątkowej kolorystyce dostępnej w ramach zamówienia przedpremierowego.