Asset 3

PlayStation Plus – Sierpień 2016

Andrzej Kała / 27.07.2016
komentarze: 0

Po całkiem przyjemnej lipcowej ofercie PlayStation Plus, sierpniowa niestety mocno zawodzi i jeśli posiadacie w domu wyłącznie PlayStation 4, ciężko będzie znaleźć coś interesującego dla siebie. Nowa porcja gier będzie dostępna już od 2 sierpnia.

PlayStation 4

W najbliższym miesiącu na platformę tą trafią łącznie trzy tytuły. Pierwszy z nich, Tricky Towers to logiczna gra będąca wariacją na temat Tetrisa. Wygląda ciekawie, ale nie ma się co oszukiwać – to po prostu „wariacja na temat Tetrisa”. Druga produkcja, Rebel Galaxy, wygląda już nieco ciekawiej, ale zadowoli raczej tylko fanów kosmicznych strzelanin.

Trzecia produkcja dostępna jest dzięki funkcji Cross-Buy i jest nią Ultratron, który w tym miesiącu trafi na wszystkie trzy platformy.

PlayStation 3

Posiadacze konsoli poprzedniej generacji w tym miesiącu nie mogą narzekać, bo w ich ręce trafi Yakuza 5! Owszem, Retro/Grade wygląda również całkiem ciekawie, ale mając dostęp do takiego klasyka jak Yakuza, raczej trudno będzie się od niego oderwać.

PS Vita

Przenośna konsolka Sony w tym miesiącu otrzymuje dwie pozycje – Ultratorna, który powinien spodobać się fanom takich produkcji jak Geometry Wars, oraz bardzo wysoko ocenianą grę Patapon 3.