Asset 3

Throw 2 Rio – kolejny prosty i niesamowicie wciągający tytuł od Digital Melody!

Andrzej Kała / 4.08.2016
komentarze: 0

Dopiero co przy okazji Euro 2016 rodzime studio Digital Melody zaserwowało nam mega wciągające Soccer Hit, a już na iOS i Androida wpadła kolejna ich produkcja. Banalnie prosta w założeniach i ponownie, wciągająca bez reszty.

W Throw 2 Rio naszym zadaniem jest wykonanie jak najdalszego rzutu oszczepem, co choć z pozorów wydaje się banalnie proste, zostało na tyle urozmaicone, że opanowanie tej sztuki jest sporym wyzwaniem.

Przede wszystkim na rozbiegu należy utrzymać odpowiednią prędkość utrzymując wskazówkę w zielonym polu przy pomocy klepania palcem w ekran, a następnie w polu pozwalającym na wykonanie rzutu obrać odpowiedni kąt jego wykonania. Oczywiście do tego dochodzi jeszcze kierunek i siła wiatru, ale już pierwsze dwa czynniki potrafią mocno wpłynąć na osiągane rezultaty.

Brakuje obecnie trochę rankingu i możliwości rywalizacji ze znajomymi, ale patrząc wstecz na poprzednie produkcje studia możecie być pewni, że pojawi się aktualizacja dodająca taką funkcjonalność.

Gra jest dostępna oczywiście całkowicie za darmo, choć pojawiają się wtedy reklamy. Te można jednak wyeliminować jednorazową opłatą.