Asset 3

Premiera Final Fantasy XV nieco się opóźni

Andrzej Kała / 15.08.2016
komentarze: 0

Square Enix opublikowało niezbyt przyjemny komunikat dla wszystkich fanów serii Final Fantasy. Otóż najnowsza jej odsłona zaliczy niestety mały poślizg mimo, że zasadnicze prace nad grą się skończyły.

Jak powiedział sam Hajime Tabata, aktualna wersja gry to w pełni ukończony, grywalny produkt, który zadowoli większość graczy. Co więcej, na zbliżających się targach Gamescom 2016 będzie można samemu zagrać w tę produkcję.

O ile jednak wersja ta zadowoli większość graczy i jest naprawdę wysokiej jakości produkcją, to jednak zespół pracujący nad Final Fantasy XV czuje, że nie jest to jeszcze najwyższy standard jaki chcieli osiągnąć. W związku z tym zdecydowano się na przesunięcie premiery aby jak najbardziej dopieścić ten tytuł i przede wszystkim zadowolić największych fanów serii.

Jako szef tego projektu pragnę osobiście przeprosić za dodatkowe oczekiwanie. Jako zespół, chcemy aby Final Fantasy XV osiągnęło poziom doskonałości na jaki zasługują nasi fani. Bardzo uprzejmie prosimy Was o wyrozumiałość.

Jutro natomiast zostanie zaprezentowany nowy materiał wideo prezentujący aż 30 minut rozgrywki z aktualnej wersji Final Fantasy XV, którą należy traktować jako tę wersję „pudełkową” czy też „wersję master”.

Obecnie premiera Final Fantasy XV zaplanowana jest na 29.11.2016r.