Asset 3

Studio Telltale Games zapowiedziało trzeci sezon swojej flagowej serii – The Walking Dead

Andrzej Kała / 3.09.2016
komentarze: 0

Telltale Games zapowiedziało trzeci sezon serii The Walking Dead, zatytułowany A New Frontier, który swoją premierę będzie miał jeszcze w listopadzie tego roku.

Jak zdradził Kevin Burner, CEO Telltale Games, trzeci sezon ma stanowić kontynuację znanych wydarzeń, jak i być fundamentem dla zupełnie nowej historii, osadzonej niemal cztery lata po wydarzeniach znanych z pierwszego sezonu. A New Frontier ma poruszać kwestie funkcjonowania w świecie spustoszonym przez zombie, nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z nowym pojęciem sprawiedliwości i prawa, jednocześnie doświadczając tego jak wygląda społeczeństwo stopniowo odzyskujące tereny spod „panowania” zombie i ile zostało w tych ludziach człowieczeństwa.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier

W grze wcielimy się zarówno w postać dobrze nam znanej Clementine jak i nowego bohatera, Javiera, człowieka walczącego o przetrwanie swoje i swojej rodziny.

Premiera The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier już w listopadzie na PC/Mac, konsolach i urządzeniach mobilnych.