Asset 3

PlayStation Plus – październik 2016

Andrzej Kała / 28.09.2016
komentarze: 0

Sony opublikowało w końcu oficjalny zestaw gier, który pojawi się w przyszłym miesiącu w ramach oferty PlayStation Plus. Muszę przyznać, że w tym miesiącu przygotowano sześć bardzo solidnych produkcji!

PlayStation 4

W przypadku konsoli najnowszej generacji mamy do czynienia z odświeżoną wersją kultowego klasyka – Resident Evil HD. Choć gra ma już swoje lata na karku, w tej postaci warto będzie do niej wrócić, bądź zapoznać się jeśli do tej pory nie mieliście okazji.

Transformers: Devastation natomiast jest świetną grą akcji, która powinna spodobać się nie tylko fanom wielkich, zmieniających swe oblicze, robotów. Jeśli jednak dodatkowo uwielbiacie Optimusa, Megatrona i pozostałe transformery, to jest to pozycja obowiązkowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją gry.

PlayStation 3

Poprzednia generacja konsol otrzyma w październiku przede wszystkim produkcję naszego rodzimego Techlandu – Mad Riders, dzięki której będziemy mogli poszaleć zarówno na motocyklach jak i quadach.

Drugi tytuł natomiast, to From Dust – produkcja, w której będziemy mieli okazję pobawić się w boga.

PS Vita

W przyszłym miesiącu posiadacze przenośnej konsolki od Sony otrzymają dwie prawdziwe perełki, które może od strony wizualnej nie powalają, ale niosą ze sobą sporą dawkę emocji.

Code: Realize – Guardian of Rebirth, to interaktywna opowieść, która zebrała bardzo wysokie oceny od recenzentów, zwracających uwagę m.in. na świetnie poprowadzoną fabułę i rozbudowane postaci.

Natomiast o drugiej produkcji, Actual Sunlight, mieliśmy już okazję wspomnieć na łamach Playing Daily. Tytuł ten porusza trudną tematykę depresji i pomimo prostej grafiki niesie ze sobą potężną dawkę emocji.