Asset 3

Shadow Tactics: Blades of the Shogun trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu w specjalnej edycji pudełkowej

Andrzej Kała / 9.11.2016
komentarze: 0

Studio Mimimi Productions przygotowuje smakowity kąsek dla wszystkich fanów kultowej serii Commandos, zatytułowany Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Tym razem wybierzemy się do Japonii, do roku 1615.

Japonia, rok 1615. Nowy szogun przejmuje władzę w państwie i wprowadza ogólnokrajowy pokój. By stawić czoła spiskom i buntom, zatrudnia pięciu specjalistów dysponujących niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie zabijania, sabotażu i szpiegostwa. Jednak ile jego nowi najemnicy będą w stanie poświęcić w imię pokoju?

Produkcja studia Mimimi Productions to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie piątka bohaterów, z których każdy dysponuje innym zestawem umiejętności.

Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu.

Powodzenie misji będzie oczywiście zależało od umiejętnego wykorzystania atutów każdej z postaci.

Dawno już nie miałem okazji zagrać w podobną produkcję, a pamiętam, że w Commandos zagrywałem się godzinami, rozpracowując każdą z misji do perfekcji. Dodatkowo Shadow Tactics przekonuje mnie klimatem feudalnej Japonii, więc nie widzę innej możliwości niż zgarnięcie tego tytułu i ogranie go w wolnej chwili.

Premiera już 06.12.2016r na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 i Xbox One.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Shogun Edition

Za wydanie tej produkcji na naszym rynku, w wersji pudełkowej, odpowiedzialne jest Wydawnictwo Techland, które przygotowało na tę okazję specjalną Edycję Shoguna. Oprócz gry w skład Edycji Shoguna wejdą następujące dodatki:

  • Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
  • 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
  • 5 pocztówek z gry
  • Mapa oraz fanowski plakat
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową
  • Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
  • Certyfikat ninja

Edycja ta, dostępna wyłącznie w wersji PC, będzie kosztowała 129zł

Shadow Tactics: Blades of the Shogun