Asset 3

PlayStation Plus – grudzień 2016

Andrzej Kała / 30.11.2016
komentarze: 0

Rzutem na taśmę, w ostatni dzień bieżącego miesiąca Sony podało w końcu pełną rozpiskę tytułów, które trafią w grudniu do oferty PlayStation Plus. Choć sam zestaw jest AAA, to jednak w grudniu „wygrywa” Xbox z ofertą Games with Gold.

Stories: Path of Destinies

Tytuł ten to ciekawa mieszanka humoru, bohaterstwa i przygody pełnej akcji. Wcielimy się w niej w postać lisiego pirata Reynardo i stawimy czoła złemu władcy. Przed nami nie tylko wiele ciekawych poziomów, ale także trudnych do podjęcia decyzji.

Invisible Inc.

Rozbudowana gra skradankowo – taktyczna autorstwa Klei Entertainment, a szerzej na jej temat wspominał już Piotr w swojej recenzji wersji PC.

Ja produkcją Kanadyjczyków jestem zachwycony i na pewno kilkukrotnie ukończę kampanię, zanim powrócę do dalszej zabawy z Don’t Starve (mówiłem już, że gry Kleia działają na mnie, jak światło na ćmę?). Was też zachęcam do spróbowania, szczególnie, jeśli przypadł wam do gustu któryś z innych tytułów, wymienionych przeze mnie w tekście. Zapewniam was, że Invisible, Inc. to produkcja, dla której warto zarwać kilka wieczorów.

Hyper Void

Futurystyczna strzelanka trafi w przyszłym miesiącu na wszystkie trzy platformy – PS4, PS3 i PS Vita. Na pierwszy rzut oka jest to produkcja, która przypadnie do gustu głównie fanom takich produkcji jak kultowy Tempest 2000.

Tiny Troopers Joint Ops

Podobnie jak poprzednia produkcja, również ta gra trafi na wszystkie platformy – PS3, PS4 i PS Vita. Gra studia Kukouri Mobile Entertainment swoje istnienie rozpoczęła na platformie mobilnej i to niestety widać. Szału nie ma, ale jako przerywnik między innymi produkcjami na przenośnej konsolce może się sprawdzić.

VVVVVV

To zdecydowanie najbardziej „indycza” gra w prezentowanym zestawieniu, ale jednocześnie idealna produkcja na platformę PS Vita. Z pozoru prosta rozgrywka, skąpa oprawa audiowizualna zniechęcają, ale świetnie zaprojektowane poziomy i wysoki poziom trudności powinny skusić na tę produkcję miłośników wyzwań.