Asset 3

PlayStation Experience 2016 – wszystko w jednym miejscu

Andrzej Kała / 4.12.2016
komentarze: 0

Wczoraj wieczorem Sony postanowiło zakończyć rok 2016 mocnym przytupem i w trakcie PlayStation Experience zaprezentowało sporo tytułów zarówno nowych, jak i nieco starszych, które mają uzasadnić posiadanie PlayStation 4. Zobaczmy więc co takiego przygotowano z tej okazji.

Początkowo miałem opublikować tylko jeden wpis, ale materiałów jest tak dużo, że przedzieranie się przez nie byłoby nie tyle niemożliwe, co strasznie uciążliwe. Dlatego też zdecydowałem się podzielić to wszystko na trzy mniejsze artykuły.

Ilość gier, które zmierzają w kierunku zarówno PlayStation 4 jak i PS Vita jest ogromna i choć nie wszystkie są przedstawicielami AAA, znakomita większość z nich jest produkcjami wartymi uwagi.

Największe blockbustery

W tym wpisie znajdziecie wszystkie produkcje AAA. Zarówno takie, które miały wcozraj swoją zapowiedź, jak i te, o których po prostu zdecydowano się przypomnieć. Wśród nich są m.in. The Last of Us: Part 2, Uncharted: The Lost Legacy czy Marvel vs. Capcom Infinite.

Plejada remasterów

Sony sięgnęło po swoje najbardziej kultowe serie i postanowiło je odświeżyć. Dlatego w przyszłym roku otrzymamy takie tytuły jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, WipEout Omega Collection czy PaRappa The Rapper Remastered. Oprócz nich trafiło się także kilka nieco świeższych produkcji.

Nieco mniejsze produkcje i gry niezależne

Ilość „mniejszych” tytułów jakie załapały się na PlayStation Experience wywołuje puchnięcie mózgu. Właściwie każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – od przygodówki, przez strzelanki po bijatyki. Wśród nich m.in. What remains of Edith Finch, Mother Russia Bleeds, Strafe, Nex Machina czy Danganronpa 3.