Asset 3

Vampyr – nowy zwiastun skupia się na naszym protagoniście

Andrzej Kała / 23.12.2016
komentarze: 0

Studio Dontnod opublikowało nowy zwiastun swojej najnowszej produkcji, Vampyr, której premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Tym razem mamy okazję poznać legendy i opowieści, krążące wśród mieszkańców Londynu w 1918r., na temat naszego protagonisty – Dr. Jonathana Reida.

Dr Jonathan Reid

Nasz bohater budzi się w świecie, w którym trwa walka z pandemią grypy, ale on sam zmaga się dodatkowo z jeszcze jedną chorobą – wampiryzmem. Starając się zrozumieć swoją przypadłość i żyć z nią, cały czas również pomagając chorym.

W zwiastunie możemy usłyszeć co na temat Reida mają do powiedzenia mieszkańcy Londynu. Każdy z nich dodatkowo będzie posiadał własną historię, imię, a nawet codzienne życie, które będziemy mogli przerwać aby zaspokoić swoje wampiryczne potrzeby.

Każda spowodowana śmierć będzie wpływała na poczucie bezpieczeństwa Londyńczyków, ale to również od nas zależy kto zginie, a kto zostanie ocalony. Przy ulicach pełnych łowców wampirów, polowanie na niewinnych mieszkańców może okazać się coraz bardziej kuszące…