Asset 3

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom zmierza również na PC! Jest pierwszy gameplay!

Andrzej Kała / 28.01.2017
komentarze: 0

Bandai Namco zaskoczyło wszystkich fanów gier jRPG informacją o publikacji Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom nie tylko na PlayStation 4, ale również na PC! W końcu mamy również okazję zobaczyć jak będzie wyglądała sama rozgrywka.

Za grą stoi znane studio Level-5, a w pracach uczestniczą m.in. były animator Studia Ghibli, Yoshiyuki oraz Joe Hisaishi, który będzie odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową.

Jak wygląda świat Ni No Kuni 2

W świecie Ni No Kuni istnieje królestwo Ding Don Dell, w którym koty, myszy i ludzie żyli w harmonii. Po odważnej akcji przegoniono jednak Króla Evana i całą kocią społeczność.

W Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom poznamy bliżej historię obalonego króla, starającego się stworzyć własne królestwo i ponownie zjednoczyć cały świat. U jego boku stoją wierni przyjaciele Roland, Tani i stworzenia znane jako Higgledies pochodzące z mocy serca. Moc tą można znaleźć zarówno wewnątrz ludzi, zwierząt jak i żywiołów takich jak ogień czy woda. Tylko osoby o czystym sercu mogą je widzieć. Stworzenia te będą wspierały Evana w jego poczynaniach, pomagając mu w trakcie walk i umożliwiając dotarcie w miejsca niedostępne w pojedynkę.

12 rzeczy, które powinniście wiedzieć na temat Ni No Kuni 2

Natomiast redakcja IGN przygotowała materiał wideo prezentujący 12 rzeczy, które powinniście wiedzieć na temat Ni No Kuni 2.