Asset 3

Wyniki konkursu Blue Sunset Games

Andrzej Kała / 3.02.2017
komentarze: 0

Pod koniec ubiegłego roku zadebiutowało studio Blue Sunset Games zapowiadając swoją pierwszą produkcję – Animal Rivals. Ogłoszono także wtedy konkurs na nowe postaci do gry, więc pora przyjrzeć się bliżej wynikom!

Zadanie konkursowe

Na początek przypomnijmy sobie co było zadaniem konkursowym.

Przy okazji zwracamy się do Was drodzy gracze. Celowo na materiałach na chwilę obecną zaprezentowaliśmy tylko wrednego kocura, ale być może macie własne propozycje i życzenia co do zawodnika, którym chcielibyście grać?

Ilość zgłoszeń przeszła najśmielsze oczekiwania twórców!

Ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i chcielibyśmy w tym miejscu BARDZO mocno Wam podziękować. Super, że jesteście z nami już od początku.

Dziękujemy za Wasze wsparcie, miłe słowa i zaufanie, fajnie, że nasze projekty zdołały już teraz Was zainteresować… to naprawdę miłe. Dzięki!

Wyniki konkursu

Przejdźmy jednak do wyników konkursu. Tutaj w całości oddaję głos twórcom.

Postanowiliśmy zatem zwycięzców i osoby przez nas wyróżnione obdarować także podkładkami pod mysz z motywem z gry! A teraz do rzeczy…

Po burzliwych dyskusjach zdecydowaliśmy się (wcale nie tak jednomyślnie) wybrać dwie Wasze propozycje oraz wyróżnić dwie dodatkowe osoby za sam pomysł, który być może zostanie w jakiś sposób wykorzystany w grze (No spoilers!). Jako, że dwie osoby podesłały tego samego zwierzaka postanowiliśmy nagrodzić je obie i tak za podrzucenie Pandy nagrodę otrzymuje Aleksandra Siwakowska. Za Leniwca równorzędnie nagrodzeni zostają Paulina Komuniewska i Kuba Oleksiński.

Gratulujemy!

Joanna Langowska za królika naszym zdaniem w pełni zasługuje na wyróżnienie. Tak samo jak „zezowaty gołąb” , który skradł nasze serca. Jego pomysłodawczynią jest Ania Koziel.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Jeszcze raz gratulujemy!

Na koniec jeszcze wizerunek wspomnianej Pandy! Teraz już czekamy tylko na pierwsze materiały wideo i również gratulujemy zwycięzcom!