Asset 3

Games with Gold – Marzec 2017

Andrzej Kała / 22.02.2017
komentarze: 0

Microsoft znów zaskakuje szybką zapowiedzią oferty Games with Gold na kolejny miesiąc. W sumie nie ma co się dziwić, bo to kolejny mocny miesiąc!

Xbox One

Oczywiście zgodnie z tradycją posiadacze tej platformy otrzymają aż cztery tytuły, z których dwa będą korzystały z dobrodziejstwa wstecznej kompatybilności. Nie to jednak jest najważniejszą wiadomością, a szykowane produkcje!

Layers of Fear (01 – 31.03)

Nasza rodzima produkcja studia Bloober Team, która okazała się świetnym i docenianym na całym świecie horrorem. Produkcja, w którą absolutnie trzeba zagrać!

Evolve: Ultimate Edition (16.03 – 15.04)

Tytuł ten może i nie był w stanie na dłuższą metę utrzymać przy sobie graczy, ale spróbowanie najbardziej dopasionej wersji „za darmo” powinno rozwiązać problemy z ilością chętnych do gry. Przy okazji, w tej cenie, grzechem jest choćby nie sprobować jak wypadła ta produkcja.

Xbox 360

W przypadku poprzedniej generacji dostępne będą dwie produkcje, z których może ta druga jest małym indyczkiem, ale pierwsza to produkcja AAA pierwszego sortu.

Borderlands 2 (01 – 15.03)

Tego tytułu nikomu nie trzeba raczej przedstawiać. Pozycja po prostu obowiązkowa, szczególnie jeśli macie znajomych, którzy również chętnie wybiorą się na wyprawę do świata wykreowanego przez Gearbox Software.

Heavy Weapon (16 – 31.03)

Gra mniejszego kalibru, ale jeśli lubicie strzelanki w starym stylu, gdzie pocisków na ekranie jest kilka razy więcej niż przeciwników, to warto będzie choćby rzucić okiem.