Asset 3

Serial Cleaner trafi także na konsole!

Andrzej Kała / 22.02.2017
komentarze: 0

Kolejne świetne wiadomości napływają z Krakowa! Nie tylko Layers of Fear pojawi się w ramach Games with Gold, ale dodatkowo świetnie zapowiadający się serial Cleaner trafi na konsole!

Dziś ruszyła pełną parą globalna kampania marketingowa Serial Cleaner, za którą odpowiedzialne jest studio Curve Digital, mające także swój wkład w finansowanie produkcji. Oprócz nowego zwiastuna zapowiedziano przede wszystkim, że tytuł ten trafi także na platformy PlayStation 4 i Xbox One!

Jakby jeszcze tych dobrych wiadomości było mało, dzięki wydawnictwu Techland gra ukaże się we wzbogaconej, pudełkowej wersji na platformie PC!

Pod względem rozgrywki i tematyki „Serial Cleaner” to powiew świeżości. W Techlandzie lubimy oryginalne i nietuzinkowe tytuły. Staramy się, by do naszej oferty trafiały najlepsze polskie gry, zatem produkcja iFun4all idealnie wpisuje się w naszą misję wydawniczą. Oczywiście gra pojawi się w Polsce w wyjątkowej edycji specjalnej

powiedział Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Teraz pozostaje już tylko czekać do lata 2017 roku kiedy to Serial Cleaner ma trafić do sprzedaży. Ja dodatkowo zachęcam do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z wczesnej wersji gry.