Asset 3

Hardway – kolejny „uzależniacz” od Digital Melody Games

Andrzej Kała / 2.03.2017
komentarze: 0

Ekipa Digital Melody już przyzwyczaiła mnie do tego, że często biorą sprawdzony koncept lub mechanikę, dodają odpowiednią szczyptę świeżości wywracając pomysł do góry nogami, wkładają na urządzenia mobilne i nie pozwalają się od nich oderwać. Nie inaczej będzie z Hardway – niby endless runnerem, ale nie do końca.

Można powiedzieć, że przyzwyczailiśmy się do sytuacji, w której w grach typu endless runner sterujemy naszą postacią starając się omijać przeszkody. W przypadku Hardway sprawa wygląda nieco inaczej.

Zamiast podskakiwać czy skręcać naszym pojazdem, budujemy mu mosty między kolejnymi wyspami, tworząc w ten sposób bezpieczną drogę do celu. Oczywiście aby nie było zbyt łatwo musimy szybko decydować czy most postawimy „z lewej” czy może „z prawej”, a także w którym punkcie wyspy. Związane jest to oczywiście z koniecznością omijania rozmaitych przeszkód na naszej drodze.

Cała zabawa będzie wymagała sporej zręczności i szybkiego kombinowania. Przed nami 8 światów pełnych wyzwań i plansze bonusowe oraz ponad 30 samochodów do odblokowania.

Premiera na platformach Android i iOS już 09.03.2017r. Chyba pora już naładować powerbanki.