Asset 3

PlayStation Plus – Kwiecień 2017

Andrzej Kała / 29.03.2017
komentarze: 0

Sony pochwaliło się listą gier, które w przyszłym miesiącu pojawią się w ramach oferty PlayStation Plus dla subskrybentów tej usługi. Niestety nie jest zbyt różowo.

PlayStation 4

W przypadku konsoli obecnej generacji dostępne będą cztery tytuły. Dwa stworzone z myślą o tej platformie, oraz dwie gry z konsolki PS Vita w ramach usługi Cross buy.

Wspomniane dwie produkcje to Drawn to Death oraz Lovers in a Dangerous Spacetime. Pierwsza z nich to strzelanka arenowa, utrzymana w charakterystyce znanej nam ze szkół podstawowych i średnich – bazgroły długopisem wykonywane w zeszycie. Jeśli ktoś lubi tego typu gry, to zapewne warto będzie dać jej szansę.

Mnie natomiast o wiele bardziej przekonuje Lovers in a Dangerous Spacetime, które zachęci do wspólnej, kanapowej gry w kooperacji. Utrzymanie statku kosmicznego w jednym kawałku, sprawnie dzieląc się obowiązkami, to nasz nadrzędny cel. Szykuje się przyjemna, choć wymagająca gra, w której nie braknie salw śmiechu i nerwowych krzyków.

PlayStation 3

Posiadacze tej platformy otrzymają w tym miesiącu tylko dwie produkcje, z których jedną jest Alien Rage naszego rodzimego studia CI Games, a drugą Invizimals: The Lost Kingdom. Dwa średniaki, z których pierwszy jest kosmicznym FPSem, a drugi kolorową platformówką z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastuny obu tych produkcji.

PS Vita

Na koniec została nam jeszcze przenośna konsolka Sony, która również otrzyma dwie produkcje. W przyszłym miesiącu będą to 10 Second Ninja X oraz Curses ‚N Chaos.

Choć obie wydają się niespecjalnie skomplikowanymi platformówkami z wysokim poziomem trudności, to obie gry otrzymały stosunkowo wysokie oceny. Jeśli więc Wasza Vita zarasta kurzem, to może warto będzie jednak sięgnąć po nią i przetestować te produkcje.