Asset 3

PlayStation Plus – Maj 2017

Andrzej Kała / 26.04.2017
komentarze: 0

Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu to subskrybenci usługi PlayStation Plus będą mieli szersze uśmiechy. Zaprezentowana właśnie przez Sony oferta wygląda bardzo smakowicie, szczególnie dla posiadaczy platformy PlayStation 4!

PlayStation 4

W zeszłym roku sporo czasu spędziłem z grupą znajomych przy takiej małej gierce – Helldivers, która pochłonęła nas na wiele godzin. Wszystko wskazuje, że dokładnie to samo zaoferuje Alienation – nowa produkcja twórców Resogun, dodatkowo rozbudowując rozgrywkę o elementy RPG!

Jeśli jednak preferujecie nieco spokojniejsze tytuły, a do tego jesteście fanami serii Borderlands, to zapewne już zacieracie rączki w oczekiwaniu na Tales from the Borderlands od Telltale Games. Jest to jedna z najwyżej ocenianych serii tego studia.

PlayStation 3

Posiadacze konsoli poprzedniej generacji będą mogli wybierać pomiędzy grą akcji – Blood Kinghts a symulatorem ekonomicznym Port Royale 3: Pirates and Merchants. Choć obie produkcje nie są szczególnie wybitne, to mimo wszystko dostarczają kilka godzin rozrywki.

PS Vita

Przenośna konsolka również otrzymuje dwie produkcje – Type: Rider oraz Laser Disco Defenders. Mnie szczególnie interesuje ta pierwsza pozycja ze względu na specyficzną oprawę audiowizualną i nietuzinkową atmosferę. Zwiastuny obu produkcji możecie zobaczyć poniżej.