Asset 3

Games with Gold – Czerwiec 2017

Andrzej Kała / 23.05.2017
komentarze: 0

Po nieco słabszym obecnym miesiącu w Games with Gold można śmiało powiedzieć, że Microsoft powraca z bardzo silną ofertą w czerwcu. Posiadacze konsoli Xbox One otrzymają bowiem aż trzy tytuły AAA, z których dwa trafią także do posiadaczy konsol Xbox 360.

Games with Gold – Xbox One – Czerwiec 2017

Owszem, może i Watch Dogs nie zebrało najlepszych ocen i zdecydowanie nie było grą, którą obiecywał graczom Ubisoft, ale to nadal całkiem solidna produkcja, której warto poświęcić odrobinę czasu. Tutaj znajdziecie moją recenzję Watch Dogs w wersji na PS4.

Druga z produkcji to Speedrunners. Mały indyczek, w którym razem z grupą przyjaciół będziemy rywalizować o to, kto najszybciej pokona dany poziom.

  • Speedrunners – gra dostępna pomiędzy 1-30 czerwca
  • Watch Dogs – gra dostępna pomiędzy 16 czerwca-15 lipca

Dodatkowo posiadacze abonamentu Gold otrzymają za darmo rozszerzenie do gry wieloosobowej dla Phantom Dust! Ta produkcja również jest dostępna bezpłatnie!

Games with Gold – Xbox 360 – Czerwiec 2017

W przypadku poprzedniej generacji konsol Assassin’s Creed 3 jest najsłabszą odsłoną serii, ale od strony samej rozgrywki potrafi dostarczyć sporo godzin ciekawej rozgrywki. Tutaj znajdziecie moją recenzję Assassin’s Creed 3.

Zupełnym przeciwieństwem jest druga produkcja w tej ofercie – Dragon Age: Origins. Do dziś pamiętam, że spędziłem przy niej kilkadziesiąt godzin całkowicie zatapiając się w tym świecie. Nie jest to gra idealna, ma swoje bolączki, ale tworzy świetny klimat i bardzo łatwo się w niej zatracić.

  • Assassin’s Creed 3 – gra dostępna pomiędzy 1-15 czerwca
  • Dragon Age: Origins – gra dostępna pomiędzy 16-30 czerwca

Oczywiście zgodnie z tradycją powyższe tytuł są dostępne także na konsoli Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.