Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Czerwiec 2017

Andrzej Kała / 31.05.2017
komentarze: 0

W czerwcu posiadacze abonamentu GOLD będą mieli niezłe kąski, ale i oferta PlayStation Plus wcale nie jest gorsza. W końcu Sony dziś pochwaliło się ofertą PlayStation Plus na przyszły miesiąc. Szykuje się sporo bardzo przyzwoitego grania!

PlayStation Plus – PlayStation 4 – Czerwiec 2017

Posiadacze obecnej generacji konsol otrzymają przede wszystkim fantastyczne Life is Strange, które bez wątpienia warto jest ograć od samego początku do końca. Świetnym uzupełnieniem jest tutaj druga gra w ofercie, czyli Killing Floor 2, będąca idealnym argumentem aby usiąść ze znajomymi i w trybie kooperacji wspólnie stawić czoła kolejnym falom zmutowanych przeciwników.

PlayStation Plus – PlayStation 3 – Czerwiec 2017

Posiadacze poprzedniej generacji konsol również otrzymają dwie naprawdę solidne produkcje, z których pierwsza to Abyss Odyssey, będąca ciekawym indykiem – z jednej strony gra skupiająca się na eksploracji, ale z drugiej oferująca bardzo rozbudowany system walki. Mieszanka solidnej bijatyki i Castlevanii.

Druga produkcja to coś dla miłośników rajdów samochodowych. Sam tytuł – WRC 5: World Rally Championship mówi w zasadzie wszystko.

PlayStation Plus – PS Vita – Czerwiec 2017

Przenośna konsolka otrzyma w przyszłym miesiącu dwie nieco mniejsze produkcje, które może i nie powalają szczególnie od strony wizualnej (choć Neon Chrome prezentuje się bardzo ładnie), ale nadrabiają to ciekawą rozgrywką.

Wspomnianemu Neon Chrome to typowy shooter z widokiem z góry, który świetnie sprawdzi się na przenośnym urządzeniu. Dodatkowo produkcja ta dostępna jest także na platformie PlayStation 4 w ramach usługi cross-buy.

Drugi tytuł natomiast to Spy Chameleon, połączenie gry logicznej i zręcznościowej, w której wcielimy się w kameleona będącego tajnym agentem. Trochę biegania, trochę więcej kombinowania, a to wszystko po to, aby ukraść tajne dokumenty.